Bal 2004

Relacja… dnia 21 lutego 2004 roku odbył się dziesiąty jubileuszowy Bal Seledynowy. Już od 19.00 zaczęli schodzić się goście do Auli Akademii Ekonomicznej, aby o 20.30 uczestniczyć w uroczystym otwarciu balu, które poprowadził Lechita C! Stefan Bytowski.

Wzorem lat ubiegłych swoją obecnością zaszczycili nas rektorzy szkół wyższych, profesorowie, przedstawiciele świata biznesu, a także studenci.

Protektorat nad balem przyjął Jego Magnificencja Rektor Akademii Ekonomicznej

prof. dr hab. Witold Jurek.

W skład Komitetu Honorowego Balu weszli Rektorzy Uczelni poznańskich, władze miejskie oraz osoby szczególnie zasłużone dla Korporacji Lechia.

O 21.00, po toaście wygłoszonym przez JM Rektora Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, rozpoczął się polonez na ponad 100 par! Tuż po rozpoczął się właściwy bal i tym razem tradycyjnie, bo walcem wiedeńskim – pary wirowały w pięknej sali balowej udostępnionej przez władze Akademii Ekonomicznej.

Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, gdzie można było wylosować walizki podróżne oraz naszyjnik z naturalną perłą słodkowodną. Ku uciesze gości odbył się również taniec kotylionowy, gdzie w walcu angielskim można było zamienić kilka słów z kotylionową parą.

Bal mógł odbyć się dzięki hojności sponsorów:

Poczta Polska – Dyrekcja Okręgowa w Poznaniu

Poznańska Energetyka Cieplna

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta

a także dzięki wsparciu firm:

Firma Jubilerska Piotr Sobisiak

Centrum Rekreacji NIKU

Scan Holiday

Kompania Piwowarska

Szczególnie pragniemy podziękować Akademii Ekonomicznej w Poznaniu za udostępnienie Auli.

Patronami medialnymi byli:

Radio Merkury oraz TVP Oddział w Poznaniu

sponsorzy

Dodaj komentarz